konfigurator izolacji

 
Przedstaw nam swój dom
Proponowane rozwiązania
Lista zakupów
Wybierz dostawcę
Zapytanie ofertowe
 
Konstrukcje szkieletowe Konstrukcje szkieletowe
WPISZ POWIERZCHNIĘ
m2
Konstrukcje szkieletowe
Pamiętaj o konieczności zastosowania szczelnej paroizolacji umieszczonej po wewnętrznej stronie wszystkich przegród zewnętrznych.
Fasady, fasady wentylowane Fasady, fasady wentylowane
WPISZ POWIERZCHNIĘ
m2
Fasady, fasady wentylowane
Pamiętaj, że wełna mineralna po zamocowaniu powinna stanowić ciągłą warstwę pozwalającą zminimalizować punktowe mostki termiczne.
Dachy skośne Dachy skośne
WPISZ POWIERZCHNIĘ
m2
Dachy skośne
W celu ograniczenia mostków termicznych w dachu skośnym rekomendujemy dwuwarstwowy układ izolacji termicznej (wzdłuż i w poprzek krokwi) o łącznej grubości izolacji 30cm.
Hale Hale
WPISZ POWIERZCHNIĘ
m2
Hale
Pamiętaj, że rozwiązaniem minimalizującym wpływ mostków termicznych, wynikających z konstrukcji ściany, jest zachowanie ciągłości izolacji.
Ściany działowe Ściany działowe
WPISZ POWIERZCHNIĘ
m2
Ściany działowe
Wełna mineralna ISOVER jest produktem sprawdzonym i rekomendowanym jako izolacja akustyczna o najlepszym współczynniku pochłaniania dźwięku. Pozostaje stabilna, co jest potwierdzone niezależnymi badaniami przeprowadzonymi w Instytucie Techniki Budowlanej.
Fasady - ETICS (BSO - metoda lekka mokra) Fasady ETICS
WPISZ POWIERZCHNIĘ
m2
Fasady - ETICS (BSO - metoda lekka mokra)
Zastosowanie wełny skalnej ISOVER dedykowanej do izolacji ścian zewnętrznych w technologii ETICS umożliwia uzyskanie przegrody o bardzo dobrych parametrach termicznych i akustycznych jak również bezpiecznej pożarowo.
Dachy płaskie Dachy płaskie
WPISZ POWIERZCHNIĘ
m2
Dachy płaskie
Chcąc uzyskać termoizolację dachu płaskiego bez mostków cieplnych rekomendujemy układanie płyt z wełny mineralnej w dwóch warstwach w sposób mijankowy.
Podłogi Podłogi
WPISZ POWIERZCHNIĘ
m2
Podłogi
Dzięki zastosowaniu technologii tzw. "podłogi pływającej" możesz uzyskać komfortowy poziom izolacyjności akustycznej stropów w zakresie dźwięków powietrznych jak i uderzeniowych.
Kanały wentylacyjne Kanały wentylacyjne
WPISZ POWIERZCHNIĘ
m2
Kanały wentylacyjne
Wełna mineralna ISOVER stanowi bardzo dobrą izolację przeciwkondensacyjną, termiczną i akustyczną kanałów wentylacyjnych.
Kominki Kominki
WPISZ POWIERZCHNIĘ
m2
Kominki
Płyty kominkowe ISOVER wykonane są z wełny mineralnej skalnej jednostronnie pokrytej folią aluminiową. Budowa płyt kominkowych ISOVER umożliwia ich stosowanie w kominkach z grawitacyjnym jak i wymuszonym obiegiem powietrza.
Akcesoria Akcesoria
WPISZ POWIERZCHNIĘ
m2
Akcesoria
Pamiętaj, że uzyskanie pełnej wydajności systemu ISOVER VARIO uzależnione jest od poprawnej i szczelnej instalacji.
 
Przejdź dalej
 
?Samouczek